Zaproszenie na kurs pt.”Stopa płasko-koślawa”
31 stycznia, 2019
9. Kongres Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego
8 maja, 2019

VI Interdyscyplinarne Sympozjum Foot & Ankle Symposium

Szanowni Państwo,

Dr Mark Myerson jest jednym z najbardziej znanych na świecie chirurgów stopy i stawu skokowo-goleniowego. Wiele lat temu założył fundację Steps2Walk zajmującą się działalnością edukacyjną i charytatywną. Celem fundacji jest  m.in. aktywna edukacja ortopedów na całym świecie w zakresie leczenia zachowawczego i operacyjnego schorzeń stopy i stawu skokowo-goleniowego. W tym roku po raz pierwszy w Polsce w dniach 6-11 maja odbędzie się mini-fellowship organizowany przez Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Małopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nauki i Ochrony Zdrowia oraz fundację Steps2Walk. Pełne szkolenie jest ograniczone do 20 uczestników i obejmuje wykłady, prezentację przypadków, praktyczną naukę badania klinicznego, kwalifikacje do leczenia operacyjnego, „live surgery” oraz warsztaty kadawerowe.

W ostatni dzień czyli  w sobotę 11 maja 2019 roku odbędzie się ogólnodostępna konferencja i sympozjum naukowe. Dzięki uprzejmości wykładowców zagranicznych Steps2Walk oraz przy aktywnym wsparciu wykładowców Polskiego Towarzystwa Stopy i stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS), mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VI interdyscyplinarne sympozjum „Foot and Ankle Symposium”.

W 2020 roku planowane są podobne szkolenia w dniach 18-22 maja i 5-9 października, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ortopedów z Polski i z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Dr hab. med. Artur Gądek

Dr n. med. Henryk Liszka

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: KrakówLab.pl